• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ar slēpēm uz “Āriņiem”

Turpinot baudīt ziemu, ar lielu prieku aicinām visus slēpotājus un arī nespēpotājus 3.februārī doties uz Gulbenes novada Daukstu pagastā esošajiem “Āriņiem”, kur notiks “Āriņu slēpojums 2019”.

Sacensības notiks dažādās disciplīnās:
– Bērnu slēpojums (400 – 500m);
– “Pirtslietu darbīcas” kauss (3 – 10km);
– Ragaviņu karnevāls un tālbraukšanas sacensības.

Sacensību organziatori aicina nespēpotājus piedalīties ragaviņu karnevālā un nobraucienos no kalna. Katrai ģimenei, katram dalībniekam, kurš vēlas piedalīties šajās sacensībās, ir mājas uzdevums – izgatavot savas ”ātrās” un izdomu bagātākās ragaviņas, kuras tiks arī novērtētas. Trīs skaistāko, amizantāko, iztēles bagātāko ragaviņu īpašnieki iegūs sponsoru sarūpētās balviņas. Ar pašu pārveidotajām un izpušķotajām ragaviņām būs jāveic nobrauciens no kalna .

Ikviens sacensību dalībnieks varēs piedalīties izlozē, kur balvās ir iespēja saņemt slēpju pāri, nūjas, kendama, un citas balviņas. Sacensību organizatori parūpēsies par karstu tēju un pusdienu zupu ar “Ķelmēnu” maizīti.

Dalības maksa tikai pieaugušajiem – ziedojums – 5,00 EUR.

Pulcēšanās no plkst. 9:30, bet pirmais starts – 11:00.

Dalībnieku iepriekšējā reģistrācija jāveic līdz 2019.gada 2.februārim plkst. 23:00, pieteikumu sūtot uz e-pastu liga@pirtslietudarbnica.lv vai zvanot pa tālruni 27430303.

Sacensību nolikums un informācija ir skatāma šeit.

Organizatori saka paldies: Latvijas Valsts mežiem, Mamma daba, Gjensidige, CircleK, Mysport, Venden, Kekekendama, Gandrs, Ķelmēni, Milze.lv studija, Sporta Halle, Ski.lv, Ramirent, ADTS, Gulbenes viesnīcai, Daukstu pagasta pārvaldei, Fizioterapeitei Justīnei Bokai, Dravniecei Sarmītei Bērziņai, Dzirkstelei, SLB, Gulbenes tūrisma aģentūrai, sportlat.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *