• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ar klasi uz Gulbenes novadu!

Mācību gada sākums, kad vēl spilgtā atmiņā ir vasaras brīvdienas un to interesantie notikumi, ir piemērots brīdis, lai dotos atkal jaunos piedzīvojumos, tādēļ aicinām skolēnu grupas doties rudens ekskursijās un baudīt krāsainus ekskursiju maršrutus un piedzīvojumu garu Gulbenes novadā.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir sagatavojusi rudens ekskursiju ceļvedi, piedāvājot idejas interesantam ceļojumam Gulbenes novadā. 

Sadarbībā ar Gulbenes pilsētas un novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem aicinām skolēnus būt aktīviem un katrā izvēlētajā tūrisma objektā atrast iespēju pašiem atklāt nezināmo, izmēģināt ko jaunu, iesaistīties, līdzdarboties vai izkustēties. Plānojot maršrutu, aicinām baudīt dabas skaistumu, doties pārgājienos, izzināt Gulbenes novada kultūrvēsturisko mantojumu un tradīcijas, ielūkoties vēsturē, kļūt par saliedētiem komandas biedriem, spēlējot spēles, izzinot dažādas amata prasmes un darbojoties radošajās darbnīcās. Aicinām arī iepazīt Gulbenes pilsētu neparastā, mūsdienīgā un interaktīvā veidā, spēlējot izzinošu orientēšanās spēli “Atklāj Gulbeni no jauna!” mobilajā aplikācijā “Actionbound”. 

Ceļvedi var lejupielādēt šeit! Smelies tajā idejas  – ceļvedis ir paredzēts individuālai maršruta plānošanai. Lūgums savu viesošanos tūrisma objektos saskaņot, iepriekš sazinoties pa norādītajiem kontakttālruņiem.

Aicinām būt atbildīgiem un ievērot visus valstī noteiktos drošības noteikumus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *