• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ar klasi uz Gulbenes novadu!

Ar atkalredzēšanās un satikšanās prieku ir sācies jauns mācību gads. Priekšā jauni atklājumi, izaicinājumi un arī piedzīvojumi. Aicinām izbaudīt piedzīvojumu garu un rudens krāsas, dodoties interesantās ekskursijās Gulbenes novadā!

Kopā ar Gulbenes novada tūrisma uzņēmējiem aicinām skolēnu grupas doties gan pārgājienos, gan velobraucienos, gan arī garākos ekskursiju maršrutos ar autobusu, pa ceļam viesojoties un apmeklējot dažādus tūrisma objektus, saimniecības un meistardarbnīcas!

Plānojot ekskursiju maršrutu, noteikti iesakām tajā iekļaut rudenīgā dabas skaistuma baudīšanu, zinātkāru vēstures lappušu, kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju izpēti, dažādas aizraujošas spēles klases kā vienotas komandas saliedēšanai un sacensību gara pārbaudei, ļaušanos sapņiem par nākotnes profesijām un dažādu amata prasmju apguvi, radošu darbošanos un, protams, vienkārši jauku atpūtu un enerģijas uzlādi.

Rudens ekskursiju ceļvedi skolēnu grupām aplūko šeit: https://ej.uz/skolenicelo un gūsti idejas, kā aizraujoši pavadīt labāko dienu rudenī kopā ar klasi Gulbenes novadā!

Ceļvedis ir paredzēts individuālai maršruta plānošanai. Lūgums savu viesošanos tūrisma objektos saskaņot, iepriekš sazinoties pa norādītajiem kontakttālruņiem. Visa informācija par tūrisma un atpūtas iespējām Gulbenes novadā – www.visitgulbene.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *