• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Apmeklētājus pieņem “zaļajā” drošības režīmā

Ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus, ar 15.novembri Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un ar 16.novembri izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” un  Stāmerienas pils atkal gaidīs apmeklētājus. Pakalpojumi un pasākumi būs pieejami tikai “zaļajā” – drošajā režīmā – apmeklētājiem būs nepieciešams uzrādīt derīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu.

Gaidīsim ciemos ikvienu, kam nepieciešama informācija par ceļošanas un atpūtas iespējām gan Gulbenes, gan arī citos Latvijas novados! Izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks”, darbojoties pie interaktīvām ierīcēm, ikviens var atklāt noslēpumaino dzelzceļa pasauli, izzinot tā darbību, vēsturi un attīstību, savukārt Stāmerienas pilī izzināt Stāmerienas muižas vēsturi un baronu fon Volfu dzimtas dzīves līkločus, ļaujoties stāstiem un leģendām. Aicinām izbaudīt veselīgas pastaigas pils parkā, kas pieejams ikvienam apmeklētājam, un vakara stundās ielūkoties multimediālajā stāstā uz pils ziemeļu fasādes!

Informāciju par tūrisma aktualitātēm, kā arī atpūtas, nakšņošanas un ēdināšanas pakalpojumiem novadā iespējams atrast arī mājaslapā www.visitgulbene.lv un mūsu sociālo tīklu profilos, kā arī sazinoties pa tālr. 26557582 vai rakstot e-pastā: turists@gulbene.lv. Gulbenes novada tūrisma bukleti ikvienam ir pieejami informatīvajos stendos veikalā “Beta” (Brīvības ielā 56), veikalā “Mini RIMI” (Blaumaņa ielā 24), “Kantes krogā” (Miera iela 5), kafejnīcā “Rodi” (O.Kalpaka iela 60), kā ar E.Gulbja laboratorijas Gulbenes filiālē (O.Kalpaka ielā 27).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *