• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Apmeklētājiem esam slēgti

Ņemot vērā, ka vīruss “Covid -19” pasaulē ir sasniedzis pandēmijas apmērus un Ministru kabinets 12.martā ir izsludinājis ārkārtas situāciju visā Latvijas valsts teritorijā, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir slēgta apmeklētājiem no 2020.gada 13.marta līdz 14.aprīlim.

Plānotie pasākumi, kas bija paredzēti šajā laikā, tostarp Zaļais tirdziņš 21.martā, gidu/ekskursiju vadītāju kursi, tiek pārcelti uz nenoteiktu laiku. Sekojiet līdzi informācijai!

Konsultācijas un informāciju turpināsim sniegt telefoniski pa tālruni 26557582 vai elektroniski e-pastā: turists@gulbene.lv. Aktuālā informācija tiks publicēta arī mājaslapā www.visitgulbene.lv. Iepretim Gulbenes novada pašvaldības ēkai, Ābeļu ielā 2, Gulbenē, atrodas interneta pieejas punkts, kur 24h pieejama informācija par tūrisma un atpūtas iespējām Gulbenes novadā.

Apmeklētājiem slēgta ir arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” struktūrvienība tūrisma informācijas centrs “Stāmeriena”, kas atrodas Stāmerienas pilī (tālrunis informācijai 25755784, e-pasts: stameriena.tic@gmail.com) un izglītojošs un interaktīvs centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” (tālrunis informācijai 25448661, e-pasts: “turists@gulbene.lv”). Gan IIC “Dzelzceļš un Tvaiks”, gan Stāmerienas pilī plānotie pasākumi šajā laikā tiek pārcelti uz nenoteiktu laiku. Stāmerienas pili apmeklētājiem ir iespējams apskatīt no ārpuses. Pulksten 20.00 un 22.00 uz pils ziemeļu sienas katru dienu aplūkojama multimediālā ekspozīcija. 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Esiet piesardzīgi, rūpējieties par savu un savu līdzcilvēku veselību, ievērojiet visus noteiktos Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *