• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Apmeklētājiem esam slēgti

Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju valdība ir pagarinājusi līdz 12.maijam, tādēļ arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” apmeklētājiem būs slēgta.

Plānotie pasākumi, kas bija paredzēti šajā laikā, tiek pārcelti uz nenoteiktu laiku. Sekojiet līdzi informācijai!

Konsultācijas un tūrisma informāciju turpināsim sniegt attālināti, tādēļ aicinām sazināties ar mums telefoniski pa tālruni 26557582 vai elektroniski e-pastā: turists@gulbene.lv.

Aicinām izmantot arī mājaslapu www.visitgulbene.lv, kur ir pieejama informācija par tūrisma piedāvājumiem Gulbenes novadā un aktualitātēm.  Iepretim Gulbenes novada pašvaldības ēkai, Ābeļu ielā 2, Gulbenē, atrodas interneta pieejas punkts, kur 24h pieejama informācija par tūrisma un atpūtas iespējām Gulbenes novadā.

Apmeklētājiem slēgtas ir arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” struktūrvienības: tūrisma informācijas centrs “Stāmeriena”, kas atrodas Stāmerienas pilī (tālrunis informācijai 25755784, e-pasts: stameriena.tic@gmail.com) un izglītojošs un interaktīvs centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” (tālrunis informācijai 25448661, e-pasts: “turists@gulbene.lv”)

Esiet piesardzīgi un atbildīgi izturieties pret noteiktajiem drošības pasākumiem!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *