• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aktuālākie „Remiro Travel” un „Balt-Go” ceļojumi

Sadarbojoties ar tūrisma firmu „Remiro Travel” un „Balt-Go”, pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” informē par iespēju pieteikties ceļojumiem ar autobusu. Ceļojumu tūroperators „Remiro travel” piedāvā divus ceļojumus uz Igauniju (izbraukšana no Gulbenes):

31.augustā (viena diena) uz Pjuhticas klosteri, Tartu Botānisko dārzu un Alatskivi pili, kas tiek uzskatīta par skaistāko neogotikas stilā celto būvi visā Baltijā. Tāpat ekskursijas laikā tiks apskatīts Peipusa ezers ar zvejnieku ciematiem un baznīciņām, Mustvee pilsētiņa un Kallastes sarkanās klintis. Ekskursijas cena ir 23 Ls vienai personai; cenā nav iekļauta ieejas maksa apskates objektos, ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.

 

7.-8. septembrī (divas dienas) uz Laulasmaa SPA ar baseinu apmeklējumu un SPA procedūras baudīšanu. 2 dienu laikā tiks apmeklēts arī Padises klosteris, Keilas ūdenskritums, ainaviskās klintis pie Laulasmaa un Turisalu klintis, kas ir populārs tūrisma objekts un skatu vieta. Ceļojuma cena ir 55 Ls vienai personai (piesakoties līdz 15.06.2013.; piesakoties pēc noteiktā datuma – 65 Ls). Cenā iekļauta nakšņošana numuriņā, brokastis, vakariņas, 1 SPA procedūra, baseinu un pirts apmeklējums, peldmēteļa izmantošana, viena vieta tūrisma klases autobusā, gida-grupas vadītāja pakalpojumi.

Savukārt Raunas tūrisma un transporta aģentūra „Balt-Go” piedāvā gan vienas dienas ekskursijas Latvijā, Igaunijā un Lietuvā, gan 2-3 dienu ekskursijas uz kaimiņvalstīm, Poliju, Stokholmu, Helsinkiem, gan garākas vairāku dienu ekskursijas, piemēram, uz Horvātiju, Norvēģiju, Itāliju, Ungāriju. Dodoties ceļojumos, autobuss braucējus uzņem Smiltenē, taču, ja no Gulbenes puses vienam braucienam piesakās 3 braucēji un vairāk, tūrisma aģentūra par papildus samaksu (3Ls) nodrošina transportu no Gulbenes uz Smilteni un arī atpakaļ, atgriežoties no ceļojuma.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par tūrisma aģentūru piedāvājumiem, lūdzu, rakstiet  laura.lulle@gulbene.lv vai zvaniet pa tālr. 26399451.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *