• Latviešu valoda
 • Русский
 • English
 • Eesti
 • Deutsch

Aktuālākie „Remiro Travel” ceļojumu piedāvājumi

Sadarbojoties ar tūrisma firmu „Remiro Travel”, pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” informē par aktuālākajiem ceļojumiem ar autobusu (izbraukšana no Gulbenes):

 

 • No 15.-20.jūlijam (6 dienas) uz Slovākijas kalniem, alām un cietokšņiem. BRĪVAS 2 VIETAS! Ekskursijas programmā: Augstie Tatri – iespēja ar funikulieri pacelties līdz Lomnicky štit smailei 2634 m; termālo baseinu apmeklējums; Slovākijas vīni un ēdieni nacionālā gaumē, nakts ekskursija Bojnices pilī; u.c. Ceļojuma cena 185 Ls – pieaugušajam, 165 Ls – bērnam līdz 14 gadu vecumam (pieaugušo pavadībā). Cenā nav iekļautas ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos, kā arī pilsētas sabiedriskā transporta izmantošana.
 • No 15.-20.augustam (6 dienas) uz Slovākijas kalniem, alām un cietokšņiem. BRĪVA 1 VIETA! Ekskursijas programmā: Augstie Tatri – iespēja ar funikulieri pacelties līdz Lomnicky štit smailei 2634 m; termālo baseinu apmeklējums; Slovākijas vīni un ēdieni nacionālā gaumē, nakts ekskursija Bojnices pilī, u.c. Ceļojuma cena 185 Ls – pieaugušajam, 165 Ls – bērnam līdz 14 gadu vecumam (pieaugušo pavadībā). Cenā nav iekļautas ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos, kā arī pilsētas sabiedriskā transporta izmantošana.  
 • 31.augustā (1 diena) uz Pjuhticas klosteri, Tartu Botānisko dārzu un Alatskivi pili, kas tiek uzskatīta par skaistāko neogotikas stilā celto būvi visā Baltijā. Tāpat ekskursijas laikā tiks apskatīts Peipusa ezers ar zvejnieku ciematiem un baznīciņām, Mustvee pilsētiņa un Kallastes sarkanās klintis. Ceļojuma cena ir 23 Ls vienai personai. Cenā nav iekļauta ieejas maksa apskates objektos, ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.
 • 7.-8. septembrī (2 dienas) uz Laulasmaa SPA ar baseinu apmeklējumu un SPA procedūras baudīšanu. 2 dienu laikā tiks apmeklēts arī Padises klosteris, Keilas ūdenskritums, ainaviskās klintis pie Laulasmaa un Turisalu klintis, kas ir populārs tūrisma objekts un skatu vieta. Ceļojuma cena ir 55 Ls vienai personai (piesakoties līdz 15.06.2013.; piesakoties pēc noteiktā datuma – 65 Ls).
 • JAUNUMS! 5.oktobrī (1 diena) uz Tartu Zinātnes centru AHHAA un Ledus laikmeta centru Igaunijā. AHHAA ir Baltijas valstīs lielākais Zinātnes centrs, kas aizraujošā veidā iepazīstina ar zinātni un tehnoloģijām. Savukārt Ledus laikmeta centrā var apskatīt dzīvniekus: mamutus, pirmatnējos briežus, alu lauvas u.c. Ceļojuma cena ir 14 Ls vienai personai. Cenā nav iekļautas ieejas maksas abos centros.
 • JAUNUMS! No 29.novembra – 1.decembrim (3 dienas) uz Belastoku – Polijas Versaļu. Programmā: Belostokas tirgus, nakšņošana 4* viesnīcā, neierobežota akvaparka izmantošana. Piedāvājumā iekļautas arī bagātīgas vakariņas un brokastis! Ceļojuma cena ir 68 Ls – 1 pieaugušajam 2-vietīgā numuriņā; 62 Ls – 1 pieaugušajam 3-vietīgā numuriņā; 57 Ls – bērnam līdz 14 gadiem 3-vietīgā numuriņā (kopā ar diviem pieaugušajiem).
 • Piedāvājumā ir arī 2014.gada sezonas ceļojums: 15.-24.07.2014 (10 dienas) „No Donavas līdz Transilvānijas Alpiem”. Ceļojuma cena 360 Ls vienai personai (cena spēkā, piesakoties līdz 31.07.2013.)

Lai uzzinātu vairāk informāciju par tūrisma firmas „Remiro Travel” piedāvājumiem, lūdzu, rakstiet uz e-pastu: laura.lulle@gulbene.lv vai zvaniet pa tālr. 26399451, 64497729, 64472908.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *