• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aktīvas maija brīvdienas aicinām pavadīt Gulbenes novadā

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojums centrs” maija brīvdienas aicina pavadīt Gulbenes novadā, kur notiks dažādi pasākumi, kas priecēs aktīvās atpūtas cienītājus.

No 1.maija Gulbenes elektrovilcieniņš uzsāk savu piekto sezonu, un pilsētas viesus vedīs ekskursijā pa Gulbeni. Vilcieniņa vadītājs-gids pastāstīs par pilsētas veidošanos un attīstību līdz mūsdienām, kā arī tās nozīmīgākajiem apskates objektiem. Lieliska iespēja nepilnu stundu garā izbraucienā iepazīt abus vēsturiskos pilsētas centrus. Ar elektrovilcieniņa kursēšanas laikiem un biļešu cenām var iepazīties šeit.

1.maijā motorparkā “Dimanti”, Stāmerienas pagastā, notiks motokrosa sacensības “Dimantu kauss”. Sacensības notiks astoņās klasēs, kas pulcēs dalībniekus no visas Latvijas. Motortrase ir atzīta par vienu no pārredzamākajām Latvijā, līdz ar to skatītāji varēs baudīt neaizmirstamas sacensības, kā ari mototriāla paraugdemonstrējumus. Sākums pulksten 11:30. Ieeja pasākumā ir 5,00 EUR, pensionāriem un personām ar invaliditāti – 3,00 EUR, bērniem līdz 1m garumam – ieejas bez maksas. Informācija par pasākumu skatāma šeit.

5.maijā Atpūtas kompleksā “Dīķsalas”, Stradu pagastā, notiks CanAm Trophy Latvia kausa 1.posms. Lielisks pasākums, kuru pavadīt ģimenei ar bērniem, jo izklaides būs gan lieliem, gan maziem. Visas dienas garumā būs pieejami sporta laukumi, bērnu laukums un piepūšanās atrakcijas, kā arī notiks vakara balle. Pasākuma sākums no pulksten 10. Ieejas maksa ir 5,00 EUR. Informācija par pasākumu skatāma šeit.

5.maijā Rankā notiks 23.tradicionālais skrējiens “Rankas apļi”, kurā sportistiem būs iespēja startēt divās disciplīnās – 3 km vai 6 km distancē. Reģistrācija pasākuma dienā no pulksten 9. Aktivitātes gan lieliem, gan maziem un pārsteigumu balvas no vietējiem mājražotājiem, kā arī varēs degustēt zupu, kas gatavota pēc Rankas muižkunga receptes. Informācija par pasākumu skatāma šeit.

5.maijā Lizuma pagasts aicina “Ar ciskudrilli braukt pretī Lizuma vasarai”, kur jaukā kompānijā varēsiet pieveikt 21,7 km garo distanci. Drošībai aicinām lietot ķiveres un piedalīties velobraucienā, kurā būs arī gardi pārsteigumi. Informācija par pasākumu skatāma šeit.

Savukārt 6.maijā Disku golfa parkā “Stari” notiks sezonas atklāšanas pasākums “Staru Kauss Disku golfā”. Organizatori ir padomājuši par interesantiem pārsteigumiem, un dāvanas būs katram dalībniekam. Disku golfa spēlēšana notiks 5 grupās. Skatītājiem pasākums ir bez maksas, bet dalībniekiem PRO un amatieru grupā – 15,00 EUR, iesācējiem un skolēniem – 5,00 EUR.  Informācija par pasākumu skatāma šeit.

Aicinām aktīvas maija brīvdienas pavadīt Gulbenes novadā, piedaloties pasākumos kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Informāciju par šiem un citam atpūtas, apskates un nakšņošanas vietām Gulbenes novadā variet iepazīties www.visitgulbene.lv, kā arī publiski pieejamā interneta punktā, kas atrodas pie Gulbenes domes ēkas, Ābeļu ielā 2, Gulbenē.

Atgādinām, ka pasākumi Gulbenes novadā tiks fotografēti un var tikt izmantoti publicitātēs vajadzībām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *