• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aizvadīta 21. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2014”

No 7.-9. februārim Gulbenes novads kopīgā stendā ar Alūksnes novadu tika pārstāvēts 21. Starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgus „Balttour 2014” Arī šogad visiem izstādes dalībniekiem bija iespēja izjust Gulbenes-Alūksnes Bānīša atmosfēru, apciemot stilizēto bānīša vagonu un piedalīties dažādajās novadu sarūpētajās aktivitātēs.

Stenda apmeklētājiem tika piedāvāts Gulbenes un novada lielāko pasākumu kalendārs šajā vasarā, septiņi jauni un interesanti maršruti pa Gulbeni un novadu, pilsētas un novada kartes un citi bukleti. Jau gatavie un izstrādātie maršruti saņēma atzinību un cilvēkiem ļoti patika, jo tie ļauj doties ceļā bez īpašas sagatavošanās un laika patēriņa maršruta izstrādē. Tāpat visas izstādes-gadatirgus dienas bija arī Gulbene- Alūksne Bānīša pārstāvji, kuri varēja sniegt detalizētas atbildes par Bānīti, iespējām ciemoties un rīkot pasākumus. Cilvēki īpaši interesējās par Bānīti, pasākumiem un jaunumiem Gulbenes pilsētā un novadā. Visas pasākuma dienas Gulbenes- Alūksnes stends bija labi apmeklēts, īpaši jau sestdien, kad stendā valdīja liela rosība, jo bija ieradušās arī slavenās Bānīša Bufetčicas, kuras viesus laipni uzņēma un cienāja ar gardumiem un arī ko stiprāku, lauku labumus bija sarūpējuši zemnieku saimniecības „Birzupes 2” saimnieki, kuri arī darbojās Gulbene-Alūksnes stendā.

Izstādes laikā tika pasniegtas gada balvas tūrismā 2013, bija plaša izklaides programma ar dejām, dziesmām un muzicēšanu, labākie Rīgas restorānu šefpavāri atklāja arī pa kādam noslēpumam Latvijas garšu meklējot. Pasaules halle piedāvāja uzzināt vairāk par daudzām Eiropas un pasaules valstīm, un iegādāties ceļojumus par īpaši pievilcīgām cenām. Kopumā dalība izstādē vērtējama veiksmīgi un ceram vasarā Gulbenes pilsētā un novadā sagaidīt gan daudz pašmāju, gan ārvalstu tūristu.            

PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” kolektīvs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *