• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aicinām uz tūrisma semināru

Visus novada tūrisma uzņēmējus, pagastu pārvalžu vadītājus, viesu māju, naktsmītņu, ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, gidus, mājražotājus, amatniekus, tūrisma jomas entuziastus un ikvienu interesentu aicinām uz Tūrisma semināru 8.janvārī plkst.10.00, Gulbenes novada domes 3.stāva zālē, Ābeļu ielā 2.

Šoreiz seminārs notiks 2 daļās. Pirmajā daļā SIA “Dabas tūres” pastāstīs par mūsu iespējām sekmīgi iekļauties Dabas tūrismā, būs praktiski ieteikumi kā labāk izmantot mūsu novada dabas bagātības tūrisma jomā. Esam aicinājuši pastāstīt par dabas taku izveidi, to popularizēšanu un iespējām šajā virzienā. Par naktsmītņu rezervēšanas iespējām pastāstīs pārstāvis no Booking.com.

Otrajā daļā runāsim par aģentūras un tūrisma uzņēmēju, pagastu pārvalžu un ikviena tūrisma jomas interesenta sadarbību, par reāli plānotajiem un veicamajiem uzdevumiem, par jauniem aģentūras un tūrisma uzņēmēju kopīgiem projektiem, par jaunu tūrisma produktu veidošanu 2013.gadā, par Tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu, par otrās Gulbenes novada īpašās ēdienkartes izveidošanu, par Zaļo tirdziņu, par Starptautiskajām tūrisma izstādēm, par tūristus piesaistošu pasākumu organizēšanu, par kursiem tūrisma nozarē uz vietas Gulbenē, par iespējām mājražotājiem un pārtikas amatniekiem piedalīties lielajās izstādēs Rīgā u.c. jautājumiem. Tādēļ lūdzam jau laicīgi izbrīvēt laiku un ieplānot šī semināra apmeklējumu, jo tikai kopīgi strādājot mēs varam padarīt daudz un sasniegt mūsu mērķi-popularizēt Gulbenes novadu un palielināt tūristu plūsmu pie mums, tā veicinot Gulbenes novada kā tūrisma galamērķa atpazīstamību.


Gulbenes novada pašvaldības aģentūras
“Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”
kolektīvs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *