• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aicinām pieteikties kursiem

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina Gulbenes novada tūrisma pakalpojumu sniedzējus, gidus, naktsmītņu saimniekus, ēdinātājus, kā arī tos, kas vēl tikai plāno sākt nodarboties ar tūrisma pakalpojumu sniegšanu, pieteikties pieaugušo neformālās izglītības programmā “Tūrisma produkts un komunikācija”. Kursi notiks no 5. līdz 7.aprīlim.

Programmas mērķis ir veicināt Gulbenes novada tūrisma pakalpojumu kvalitāti un klientu apmierinātību, tūrisma uzņēmumu klientu skaita palielināšanos. Programmas uzdevums būs celt tūrisma pakalpojumu kvalitāti; iepazīt jaunākos un veiksmīgākos komunikācijas piemērus (apskatīt arī sliktus); veicināt savstarpēju sadarbību un jaunu, kopīgu tūrisma produktu veidošanu.

5. un 6.aprīlī paredzētas teorētiskas un praktiskas apmācības par tūrisma produktu dizainu, tēla veidošanu, komunikācijas un sadarbības nozīmi tūrismā. Kursi notiks Gulbenes novada domes 3.stāva zālē, sākums – pulksten 10.00. Tos pasniegs lektore, mārketinga komunikācijas eksperte, stratēģe Liene Kupča, kas izstrādājusi vairāku Latvijā pazīstamu zīmolu un uzņēmumu biznesa attīstības stratēģijas un komunikācijas kampaņas. 7.aprīlī plānota Gulbenes novada tūrisma objektu apmeklēšana un to novērtēšana.

Dalības maksa – 24 eiro (par trim dienām). Dalības maksā iekļauti mācību materiāli, pieredzes brauciens un kafijas pauzes. Pēc programmas kursa pilnas apguves dalībniekiem tiks izsniegtas apliecības.

Interesentus aicinām pieteikties līdz 27.martam, zvanot pa tālruņiem 64497729, 26557582 vai rakstot uz e-pastu: turists@gulbene.lv. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ dalību kursos aicinām pieteikt laikus.

Logo_bez_fona (2)

Pieaugušo neformālās izglītības programma “Tūrisma produkts un komunikācija” tiek realizēta ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu 500,00 EUR. Līdzfinansējums tiek piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.

kursi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *