• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aicinām piedalīties Tūrisma rallijā „Gulbja ligzdu meklējot”

Šogad tūrisma sezona Gulbenē tiks atklāta ar pasākumu tūrisma rallijs „Gulbja ligzdu meklējot”. Tūrisma rallijā aicinām piedalīties ģimenes, draugus, kolēģus un ikvienu, kuram patīk ceļot un iepazīt arvien jaunas, interesantas vietas mūsu skaistajā Latvijā. Nepieciešama vien automašīna, busiņš vai motocikls un galvenais – labs garastāvoklis.

Pasākums notiks 2014.gada 17. maijā, to organizē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar tūrisma portālu www.atputasbazes.lv.

STARTS –  no plkst. 8.00-10.00 pie Gulbenes Kultūras centra (O.Kalpaka ielā 60).
FINIŠS  – no 19:00 – 21:00  gleznainajā Stāmerienas pagastā atpūtas kompleksā „Ziedugravas”.

Parasti tūrisma rallija trase iet caur vairākiem novadiem, pilsētām, taču šis rallijs būs īpašs ar to, ka apceļosim tikai vienu – plašo un gleznaino Gulbenes novadu. Šajā dienā iepazīsim Druvienas, Rankas, Tirzas, Litenes, Stāmerienas, Jaungulbenes, Līgo, Galgauskas, Lizuma, Daukstu, Stradu, Beļavas, Lejasciema pagastu un Gulbenes pilsētu. Katrā vietā būs jāatrod īpašā „gulbja ligzda”, jāveic atjautīgi, āķīgi, atraktīvi uzdevumi, un jāsaņem savai komandai nopelnītie punkti. Lai arī tās ir sacensības, taču šajā rallijā ātrumam un ceļā pavadītajam laikam nebūs nozīmes. Tikai lūgums – iekļauties noteiktajā rallija norises laikā. Esam parūpējušies, lai visi rallija dalībnieki pusdienās varētu mieloties ar īpašo- tikai un vienīgi Gulbenē nobaudāmo Bānīša pavāru gatavoto „Laupītāju biezputru”.

Tūrisma rallija noslēgumā atraktīva līdzdarbošanās un koncertiznešanās no aktieru Gundara Silakaktiņa un Intara Rešetina puses, kā arī ekipāžu apbalvošana dažādās nominācijās kopā ar slavenajām Gulbenes Bufetčicām.
Pēc koncerta šā gada pirmajā lustīgajā un kustīgajā Zaļumballē spēlēs grupa “Vēja radītie” (Sigulda)
Šī gada Tūrisma rallijs „Gulbja ligzdu meklējot” ir lieliska iespēja pavadīt dienu ar ģimeni un draugiem Gulbenes novadā, apmeklējot un iepazīstot dažādus tūrisma objektus, iegūt vērtīgas balvas, izmantot piedāvātās aktīvās atpūtas iespējas un uzkrāt sevī pozitīvas emocijas turpmākajam laikam. Gulbenes novada tūrisma jomas aktīvie ļaudis ir parūpējušies par noderīgām balvām Tūrisma rallija dalībnieku komandām dažādās nominācijās. Tūrisma rallija „Gulbja ligzdu meklējot”uzvarētāju komandai galvenajā balvā – aizraujošs ceļojums divām personām uz Rumāniju – “Transilvānijas noslēpumi” no š.g. 8.-15.jūlijam.

Jau laikus aicinām gatavoties Tūrisma rallijam „Gulbja ligzdu meklējot”! No organizatoru puses solām aizraujošu un interesantiem pārsteigumiem bagātu dienu, dalībniekiem vēlam labu garastāvokli, možu garu un patīkamu sabiedrību.
Biļetes var iegādāties biļešu paradīzes kasēs un internetā. Šā gada martā, aprīlī, maijā biļetes cena 5,00 EUR. Bērniem līdz 12 gadiem dalība tūrisma rallijā bez maksas.
Par visiem jaunumiem uz 17. maiju, kā allaž, varēs uzzināt portālā www.citiralliji.turismarallijs.lv
Uz tikšanos Tūrisma rallijā „Gulbja ligzdu meklējot” 2014.gada 17.maijā, Gulbenē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *