• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aicinām piedalīties ekskursijā uz Liteni 8.jūnijā

Turpinās Gulbenes novada apceļošanas ekskursiju cikls „Gulbenes novads – mūsu ceļotpriekam!”. Tāpēc neformālā grupa „TŪRINFO” sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu ceļotgribētāju piedalīties otrajā šī gada ekskursijā un doties apskatīt vēsturiskās vietas un iepazīt tūrisma piedāvājumu Litenes pagastā. Ekskursija notiks 8.jūnijā (sestdienā), izbraukšana plkst. 09:30 no Gulbenes novada domes (Ābeļu ielā 2, Gulbenē).

 

Ekskursijas laikā apskatīsim Litenes muižu, Latvijas armijas vasaras nometnes vietu un piemiņas vietu „Sāpju siena”, kā arī iepazīsimies ar laivu nomas „laivot.lv” piedāvājumu, baudīsim pikniku brīvdienu mājā „Pededzes” un apciemosim saimniecību „Sopuļi”, kur Sitas un Pededzes palieņu pļavās ganās savvaļas zirgi un liellopu ganāmpulks.

Maksa par dalību ekskursijā pieaugušajiem Ls 5,50, skolēniem Ls 3,50. Cenā iekļautas visas izmaksas, arī pusdienu pikniks. Ekskursijai var pieteikties līdz 4.jūnijam (ieskaitot), zvanot pa tālr. 64472908, 26399451. Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūgums dot ziņu un pieteikt savu dalību laicīgi.

Ekskursija tiek organizēta projekta „Zelta maliņas Gulbenes novadā” ietvaros, un to līdzfinansē biedrība „Sateka”.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *