• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aicinām piedalīties 12.maija ekskursijā uz Druvienu un Tirzu

Pavasaris ir klāt, un līdz ar pavasara iestāšanos atsākas arī Gulbenes novada apceļošanas ekskursiju cikls „Gulbenes novads – mūsu ceļotpriekam!”. Un tieši tāpēc neformālā grupa „TŪRINFO” sadarbībā ar Gulbenes novada PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu interesentu doties ekskursijā uz Druvienas un Tirzas pagastu, lai apskatītu tūrisma piedāvājumu un satiktu aizrautīgos stāstniekus – objektu vadītājus. Ekskursija notiks 12.maijā (svētdienā), izbraukšana plkst. 09:00 no Gulbenes novada domes (Ābeļu ielā 2, Gulbenē).

 

Ekskursijas programmā apskatīsim Silmaču muzeju, Druvienas Veco skolu – muzeju, Tirzas raķeškrāsnis, Tirzas kultūrvēsturiskā mantojuma ekspozīciju, Tirzas PSRS perioda vēstures liecību ekspozīciju, Tirzas baznīcu un svētavotu, kā arī bioloģisko saimniecību „Avotiņi”.

Tā kā diena solās būt diezgan gara un piepildīta, tad lūgums katram ņemt līdzi maizītes savām vajadzībām nelielam piknikam pusdienlaikā. Var paņemt līdzi arī cepamdesiņas, kuras būs iespējams pagatavot unikālajā Tirzas raķeškrāsnī. Maksa par dalību ekskursijā pieaugušajiem Ls 9,00, skolēniem Ls 4,50. Cenā iekļautas visas ekskursijas izmaksas.

Plānojot ekskursijas dalībnieku skaitu, lūgums Jums dot ziņu un pieteikt savu dalību laicīgi, līdz 8.maijam (ieskaitot) pa tālr. 64472908, 26399451. Vietu skaits ierobežots.

Ekskursija tiek organizēta projekta „Zelta maliņas Gulbenes novadā” ietvaros, un to līdzfinansē biedrība „Sateka”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *