• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aicinām izzināt un iepazīt novada kultūras mantojumu!

Aicinām izzināt un iepazīt novada kultūras mantojumu!
AFIŠA

12.-18.oktobrī UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) jau piekto reizi rīkos UNESCO nedēļu, lai atzīmētu Latvijas pievienošanos pasaules lielākajai izglītības, zinātnes un kultūras organizācijai UNESCO, kas šogad atzīmē 70.gadadienu.

UNESCO kopš tās dibināšanas savos darbības mērķos kā prioritāti ir izvirzījusi mantojuma kopšanu un saglabāšanu nākamajām paaudzēm. Šogad UNESCO nedēļa tiek veltīta sadarbības partneru ieguldījuma apzināšanai, izcelšanai un godināšanai-īpaši izglītības, kultūras, komunikācijas un informācijas jomā.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas Vidzemes reģionālo nodaļu un K.Valdemāra pamatskolu, 13.oktobrī plkst. 15.00 K.Valdemāra pamatskolā, Beļavas pagastā, organizē semināru-diskusiju “Kultūrvēsturiskais mantojums Gulbenes novadā.” Programmā:

  1. “Kultūrvēsturiskais mantojums Gulbenes novadā”- VKPAI valsts inspektore S.Dundure
  2. “K.Valdemāra pamatskola-vēstures izziņas avots”-skolas direktore Ē.Ivanova

Uzzināsim par aktuālāko kultūrvēsturiskā mantojuma jomā Gulbenes novadā, par K.Valdemāra pamatskolas vēsturi un dosimies  izzinošā ekskursijā pa skolu, iepazīt vienu no vecākajām muižas kungu mājām novadā. Dalība seminārā bez maksas.

Pieteikšanās semināram pa tālr. 26557582; 64497729 līdz 12.oktobrim

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *