• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aicinām apmeklēt “Leģendu nakts” pasākumus Stāmerienā un Lizumā

27.oktobrī Gulbenes novadā notiks Latvijas Piļu un muižu asociācijas organizētais pasākums – Leģendu nakts, aicinot ikvienu interesentu doties uz Stāmerienas pils parku, kur notiks sajūtu pastaiga “Meklējot “Gepardu””, savukārt Lizuma muižas pilī notiks “Stāstnieku konkurss”.

No plkst. 20:00 Stāmerienas pils parkā notiks sajūtu pastaiga “Meklējot “Gepardu””. Gaismu, skaņu un rudenīgo laikapstākļu ieskautiem, vajadzēs risināt dažādus uzdevumus un atrast savu “gepardu”. Veiksmīgākos meklētājus sagaida pārsteiguma balvas. Dalības maksa – 1,50 EUR. Kafejnīca “Sonāte” Stāmerienas pils parka stāvlaukumā nosalušos sasildīs ar siltiem dzērieniem. Savukārt plkst. 21:30 Stāmerienas tautas namā varēs skatīt teatrālas miniatūras pēc Džuzepes Tomazi di Lampeduzas romāna “Gepards” motīviem, ko rādīs Stāmerienas teātris (ieeja – bez maksas), bet jau no plkst. 22:00 sāksies balle kopā ar grupu “Kruīzs” (ieejas maksa – 4,00 EUR). Pasākums notiek atzīmējot Dž.T.di Lampedūza pasaulslavenā romāna “Gepards” izdošanas 60.gadadienu un režisora Viskonti  uzņemtās filmas “Gepards”, 55.gadadienu. Vairāk informācijas variet saņemt Tūrisma informācijas centrā “Stāmeriena”, zvanot pa tālruni 25755784 vai rakstot uz e-pastu: stameriena.tic@gmail.com

Savukārt Lizuma muižas pils Zilajā zālē plkst. 18:00 stāstītāji un klausītāji tiek aicināti uz Leģendu nakts – Stāstnieku konkursu. Ikviens interesents tiek aicināts sagatavot vienu interesantu, senu stāstu vai leģendu par sevis izvēlētu tēmu. Izstāstot to pārējiem dalībniekiem, pasākuma apmeklētājiem un žūrijas komisijai, labākie stāstītāji saņems apbalvojumus. Pasākuma organizatori aicina stāstniekus iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu ariav@inbox.lv vai zvanit pa tālruni 26550837.

Latvijas Piļu un muižu asociācijas organizētā Leģendu nakts Latvijas novada pilīs un muižās notiek jau septīto gadu, aicinot ikvienu iepazīt vērtīgo kultūrvēsturisko mantojumu īpašā gaisotnē.  Ar Leģendu nakts pasākumiem Latvijas pilīs un muižās variet iepazīties šeit.

Leģendu nakts organizatori atgādina, ka pasākums tiks fotografēts un bildes var tikt izmantotas publicitātes vajadzībām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *