• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aicinām apmeklēt Gulbenes novada kultūrvēsturiskā mantojuma centrus un ekspozīcijas

No 1.maija līdz 30.septembrim būs iespēja iepazīties ar septiņiem Gulbenes novada kultūrvēsturiskā mantojuma centriem un ekspozīcijām par īpašu cenu. Katrs no tiem atspoguļo Gulbenes novada daudzveidīgo kultūras un vēstures mantojumu, kā arī ļauj iepazīties ar novada cilvēku sadzīvi un tradīcijām.

Iepazīt novada vēstures liecības, sākot no vēlā dzelzs laikmeta līdz mūsdienām varēs:

No 1.maija līdz 30.septembrim, iegādājoties vienu, komplekso biļeti (kopā ar biļeti saņemsiet arī informatīvo flaieri par visām septiņām apskates vietām), būs iespēja apmeklēt 7 novada kultūrvēsturiskā mantojuma centrus un ekspozīcijas par īpaši izdevīgu ieejas maksu.

Kompleksās biļetes cena ir 5,00 EUR un to varēs iegādāties visās septiņās apskates vietās, kā arī Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, Gulbenē, Ābeļu ielā 2 un Tūrisma informācijas centrā “Stāmeriena”, kas atrodas Stāmerienas pils telpās.

Ieejas biļetes katrā no šiem kultūrvēsturiskā mantojuma centriem ir: 2,00 EUR – pieaugušajiem, 1,00 EUR – skolēniem un pensionāriem.

Papildus infromāciju variet saņemt Aģentūrā, Ābeļu ielā 2, 101.kab., kā arī sazinoties par tālr. 26557582, 64497729, rakstot uz e-pastu turists@gulbene.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *