• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aicina piedalīties izzinošā pārgājienā “Krustalīces bridiens”

11.septembrī dabas izzinātāji, pētnieki un pārgājienu cienītāji aicināti piedalīties piedzīvojumā – pārgājienā “Krustalīces bridiens”.

Pārgājiena laikā dalībnieki veiks apmēram 6 km garu posmu gar Krustalīces upi kopā ar pārgājienu entuziastu un kaislīgu makšķernieku Ediju Frīdenbergu. Šī būs iespēja ne tikai kopā ar ģimeni un draugiem pavadīt brīvdienu svaigā gaisā, bet arī izzināt interesantus dabas un makšķernieku stāstus.  Pārgājiena grūtības pakāpe – vidēji grūta, iespējama brišana pa krūmiem, upi, upes šķērsošana, tādēļ pirms pieteikšanās dalībnieki aicināti izvērtēt savas spējas.

Dalībnieku pulcēšanās paredzēta plkst. 11:00 pie Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja. Plkst. 11:20 ar kopīgu transportu visi dosies uz pārgājiena sākuma punktu. Pirms došanās pārgājienā dalībnieki aicināti parūpēties par piemērotu apģērbu un apaviem un pārgājienā līdzi paņemt kādu našķi enerģijai un ūdeni. Organizatori pēc pārgājiena (ap plkst. 15:00) būs sarūpējuši sātīgu maltīti pie Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja.

Dalībnieki pārgājienam tiek aicināti pieteikties iepriekš līdz 7.septembrim (ieskaitot) pa tālr. 26557582. Dalības maksa pārgājienā – 2,50 EUR no personas.

Pārgājienu organizē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *