• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ziemas prieki un aktīva atpūta!

Ziema jau iet uz otru pusi, un pavisam drīz iestāsies pavasaris, bet tikmēr vēl ikviens aicināts izbaudīt ziemas priekus un aktīvu atpūtu!

Motorparks “Dimanti” Stāmerienas pagastā aicina doties baudīt ziemas priekus kameršļūkšanas trasē, kā arī ziemas ledus trasē automašīnām.

Kameršļūkšana ir atrakcija pieaugušajiem un bērniem, kurā pa kalna nogāzē izveidotu reni šļūc lejā. Šļūkšanai tiek izmantotas īpašas, ar apvalku apvilktas kameras. Pēc nobrauciena kamera un braucējs tiek nogādāti starta vietā ar pacēlāja palīdzību. Trase ir apgaismota, tāpēc izmantojama arī tumšajās dienas stundās.

“SnowTube” noma un pacēlājs – EUR 5.00/ 1h.

Trase darbojas pēc iepriekšēja pieteikuma, sazinoties pa tālruni 29123416.

Arī ziemas ledus trase standarta automašīnām (piemērotos laikapstākļos) ir pieejama pēc iepriekšēja pieteikuma, cena – EUR 5.00.

Ir iespēja iznomāt omulīgo namiņu ar ugunskura/ pavarda vietu, kur pēc aktīvās ziemas atpūtas sarīkot pikniku (līdz 40 personām).

Lai patīkama atpūta!

Adrese:

“Dimanti”, Stāmerienas pagasts, Gulbenes novads, LV-4406                                                       tālr. +371 29123416                                                                                                                         e-pasts: vecsalenieki@inbox.lv

GPS: 57.249628, 26.879292      

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *