• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aģentūras kolektīvs saņem Gulbenes novada pašvaldības Atzinības rakstu

Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir saņēmusi Gulbenes novada pašvaldības Atzinības rakstu par Zaļo tirdziņu organizēšanu, par izpalīdzību un atsaucību. Aģentūras kolektīvs izsaka lielu pateicību tiem novada iedzīvotājiem, Zaļā tirdziņa tirgotājiem – mājražotājiem un amatniekiem, kas izvirzīja aģentūru šī apbalvojuma saņemšanai!

Šogad Zaļajiem tirdziņiem Gulbenē jau rit desmitā jubilejas sezona. Zaļo tirdziņu mērķis un uzdevums ir popularizēt veselīgu, ekoloģiski tīru, pašu rokām gatavotu vietējo mājražojumu un dažādu amatniecības un rokdarbu izstrādājumu izvēli un iegādi. Zaļais tirdziņš tiek organizēts kā atbalsts vietējiem zemniekiem, amatniekiem viņu produkcijas realizācijai.

Zaļais tirdziņš Gulbenē šo desmit gadu laikā ir iemantojis lielu popularitāti. Pie mums uz Gulbeni brauc tirgotāji pat no otras Latvijas puses. Tirdziņā Gulbenē iecienījuši iepirkties ne tikai vietējie, bet arī kaimiņu novadu iedzīvotāji.

Mēs, aģentūras kolektīvs, ar lepnumu raugāmies, kā gadu no gada arī Gulbenes novada mājražotāju un amatnieku pulks kļūst lielāks, cik daudzveidīga ir produkcija, ko mūsu darbīgie novada ļaudis paši ražo, gatavo, veido! Ir prieks un gandarījums, ja pēc tirdziņa, aprunājoties ar tirgotājiem, dzirdam – ir labi veicies, ir bijis daudz pircēju un izdevies notirgot tirdziņam sarūpēto produkciju! Tas nozīmē – Zaļie tirdziņi ir vajadzīgi!

Šis laiks nav viegls. Valstī izdoto noteikumu Covid-19 izplatības ierobežošanas dēļ arī Zaļais tirdziņš ir bijis jāatceļ. Diemžēl tas nenotiks arī tagad – novembrī un decembrī, taču ļoti ceram, ka janvārī ārkārtējā situācija beigsies un epidemioloģiskā situācija ļaus atkal organizēt Zaļo tirdziņu, kā ierasts. Bet tikmēr – lai tomēr sniegtu atbalstu mūsu novada mājražotājiem un amatniekiem, organizēsim virtuālo tirdziņu, apkopojot un publicējot šeit, mājaslapā www.visitgulbene.lv, un aģentūras sociālo tīklu profilos informāciju ar mūsu mājražotāju piedāvāto produkciju, ko, tuvojoties Ziemassvētkiem, ikviens varēs iegādāties, individuāli sazinoties ar mājražotājiem. Aicinām sekot līdzi informācijai!  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *