• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aģentūras darba laiks!

Sākot ar 1.oktobri, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” būs atvērta darba dienās no 8:00 līdz 18:00, kā arī sestdienās no 10:00 līdz 14:00.

Pašvaldības aģentūrā „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ikvienam ir iespējams saņemt aktuālāko tūrisma informāciju un informatīvos izdevumus par Gulbenes novadu un citiem Latvijas novadiem. Aicinām arī iegādāties biļetes „Biļešu paradīzes” kasē uz teātra izrādēm, koncertiem un dažādiem pasākumiem visā Latvijā. „Biļešu Paradīzes” kase ir atvērta vienu stundu pirms pasākumu sākuma, kuri notiek Gulbenē.

Aģentūra piedāvā arī suvenīru tirdzniecību, gidu pakalpojumus, ekskursiju maršrutu plānošanu un izveidi, ceļojumu rezervēšanu braucieniem pa Latviju un kaimiņvalstīm u.c.

Pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” atrodas Gulbenes novada domes ēkā, Ābeļu ielā 2. Tālr. 64497729, 26557582, e-pasts turists@gulbene.lv.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par tūrisma aktualitātēm Gulbenes novadā, aicinām apmeklēt mājas lapu www.visitgulbene.lv

 

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra

„Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Gulbenes_novada_pasvaldibas_agenturas_logo

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *