• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aģentūra saņem “Gājējam draudzīgs” zīmi

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” atzīta par gājējiem draudzīgu un saņem zīmi “Gājējam draudzīgs”. Šī zīme tiek piešķirta tūrisma pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs un parāda, ka uzņēmējs saprot un respektē kājāmgājēju vajadzības.

Maijā notika trešā “Gājējam draudzīgs” komisijas sēde Latvijā, kurā tika pieņemts lēmums zīmi piešķirt 53 uzņēmumiem, tostarp arī aģentūrai un arī lauku māja “Mežvidi” Lejasciema pagastā.

Aktīva atpūta dabā šobrīd ir īpaši aktuāla, un došanās pārgājienos ir lielisks veids, kā iepazīt Latvijas dabu. Latvijā ir arvien plašākas iespējas izmantot “Gājējam draudzīgu” uzņēmumu pakalpojumus, tādējādi padarot pārgājiena pieredzi pēc iespējas pozitīvāku, un kājāmgājējiem radītu sajūtu “es šeit esmu gaidīts, mani šeit sapratīs”.

Zīmi “Gājējam draudzīgs” piešķir īpaši veidota komisija 13 dalībnieku sastāvā un vērtētas tiek gan valsts un pašvaldības iestādes, gan citas organizācijas, kuras atbalsta kājām iešanu, aktīvo atpūtu un dabas tūrismu.

Zīmi var saņemt jebkurš pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs, kas piedāvā kājāmgājējiem nepieciešamos pakalpojumus. Tās var būt ne tikai naktsmītnes, bet arī, piemēram, kafejnīcas, krodziņi un restorāni, tūrisma informācijas centri, degvielas uzpildes stacijas, veikali u.tml.

Uzņēmēji ar “Gājējiem draudzīgs” zīmi un kritērijiem var iepazīties šeit: https://baltictrails.eu/lv/forest/marketing

Pakalpojumu sniedzēji zīmes saņemšanai var pieteikties uz nākamo komisijas sēdi, kas tiek plānota 2021. gada septembrī, rakstot uz lauku@celotajs.lv.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *