• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

9.septembrī dodies ekskursijās kopā ar tēti

Svētdien, 9.septembrī, kad tiek atzīmēta tēvu diena, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ģimenes iepazīt Gulbeni, dodoties izbraucienā ar elektrovilcieniņu, kā arī apmeklēt izglītojošo un interaktīvo centru “Dzelzceļš un Tvaiks”.

 

Tēviem 9.septembrī gan brauciens ar elektrovilcieniņu, gan centra apmeklējums būs  

BEZ MAKSAS. 

Elektrovilcieniņš uzsāks kursēšanu no Gulbenes dzelzceļa stacijas plkst. 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, savukārt izglītojošs un interaktīvs centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” būs atvērts no plkst. 10:00 līdz 15:00.

Ekskursijā ar elektrovilcieniņu nepilnas stundas laikā apskatīsiet abus vēsturiskos pilsētas centrus, uzzināsiet dažādus faktus par Gulbenes pilsētas attīstību, ko pastāstīs vilcieniņa vadītājs-gids. Savukārt, izglītojošā un interaktīvā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks” variet iepazīt dzelzceļa darbību un vēsturi darbojoties pie dažādām ierīcēm. Ikviens var kļūt par vilces līdzekļa vadītāju (mašīnistu), iegūt biļeti uz sev izvēlētu galamērķi, iepazīt dzelzceļa profesijas un uzzināt citas interesantas lietas.

Biļesu cenas pārējiem ģimenes locekļiem, kas dosies braucienā ar elektrovilcieniņu:

Pieaugušajiem: 3,50 EUR

4-6 g.v. bērniem, skolēniem, pensionāriem, “Gulbenes kartes” īpašniekiem: 2,70 EUR

Biļešu cenas parējiem ģimenes locekļiem, kas apmeklēs izglītojošo un interaktīvo centru “Dzelzceļš un Tvaiks”:

Pieaugušajiem: 6,50 EUR

Skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti: 5,00 EUR

Bērniem no 4 līdz 6 g.v.: 2,50 EUR

Aicinām ikvienu iepazīt Gulbeni no jauna izbraucienā ar elektrovilcieniņu, un atklāt dzelzceļu no jauna izglītojošā un interaktīvā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks”. Vairāk informācijas var saņemt zvanot pa tālruni 25448661 vai 26557582.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *