• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

9.augustā – ekskursija uz Smiltenes novadu

Turpinot ekskursiju ciklu „Iepazīsti kaimiņnovadus”, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu Gulbenes novada iedzīvotāju piedalīties ekskursijā uz Smiltenes novadu. Ekskursija notiks 9.augustā (sestdienā), izbraukšana plkst. 8.00 no Gulbenes novada domes (Ābeļu iela 2, Gulbene).

Smiltenes novada apceļošanas ekskursijā apskatīsim netradicionālo lauksaimniecības dzīvnieku audzētavu „Ezerlejas”, kur dzīvo fazāni, Dienvidāfrikas strausi, pundurkaziņas, dambrieži, kā arī daudzi citi zināmi un mazāk zināmi dzīvnieki. Iepazīsim arī Smiltenes pilsētas skaistākās un vēsturiskākās vietas, dodoties ekskursijā pa pilsētu kopā ar gidu. Ciemosimies lauku mājā „Donas” pie saimnieces Ilzes, kura stāstīs „Maizes stāstu” jeb to, kā tiek cepta īsta rupjmaize pēc sentēvu receptēm. „Donās” baudīsim arī dažnedažādus lauku labumus un gardu zupu. Apmeklēsim arī atpūtas kompleksu „Trīssaliņas”, kur atrodas dabas taka ar koka zvēriņiem un citi pārsteigumi.

Maksa par dalību ekskursijā 16,00 EUR pieaugušajiem; 14,00 EUR skolēniem, bērniem līdz skolas vecumam 7,00 EUR. Cenā iekļautas transporta, apskates objektu maksas, kā arī pusdienas lauku mājā „Donas”.

Ekskursijai aicināmLauku maja Donas pieteikties līdz 7.augustam, zvanot pa tālr. 64497729, 26557582. Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūgums dot ziņu un pieteikt savu dalību laicīgi.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra

„Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *