• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

8.novembrī – ekskursija uz Gaismas pili un Šokolādes muzeju Rīgā

Novembris ir Latvijas dzimšanas dienas mēnesis, tāpēc, gaidot Latvijas neatkarības pasludināšanas atzīmēšanas dienu, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” organizē ekskursiju uz Rīgu, lai apmeklētu Latvijas Nacionālo bibliotēku jeb Gaismas pili un viesotos Laimas šokolādes muzejā. Ekskursija notiks 8. novembrī (sestdienā), izbraukšana plkst. 8:00 no Gulbenes novada domes (Ābeļu iela 2, Gulbene).

Gaismas pils ir viens no nozīmīgākajiem 21.gadsmita projektiem Latvijā, kas bibliotēkai sniedz iespēju kļūt par mūsdienīgu un radošu pasaules līmeņa kultūras, izglītības un zinātnes centru. Ikvienam ekskursijas dalībniekam būs iespēja apskatīt un kopā ar gidu iepazīt majestātisko un iespaidīgo Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēku. Savukārt Laimas šokolādes muzejā, kas ir lielākais šokolādes muzejs Baltijā, šokolādi varēs izbaudīt ar visām maņām – ieraudzīt, sagaršot, sadzirdēt un sajust. Gadiem ejot, Laima ir kļuvusi ne tikai par saldumu karalieni, bet arī par nacionālo lepnumu.

Maksa par dalību ekskursijā 20,00 EUR pieaugušajiem; 17,00 EUR skolēniem, bērniem līdz skolas vecumam 13,00 EUR. Cenā iekļautas transporta un apskates objektu maksas. Aicinām ņemt līdzi pusdienu maizītes.

Ekskursijai aicinām pieteikties līdz 3. novembrim, zvanot pa tālr. 64497729, 26557582. Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūgums dot ziņu un pieteikt savu dalību laicīgi.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra

„Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

LaimaLogoArSaukliLV-1024x391

lnb_palens-media_large

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *