• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

6.decembrī notiks desmitais Latvijas Tūrisma forums

6.decembrī notiks desmitais Latvijas Tūrisma forums

Ekonomikas ministrija un Tūrisma attīstības valsts aģentūra aicina tūrisma nozares pārstāvjus uz gada nozīmīgāko pasākumu tūrisma nozarē –„Latvijas Tūrisma forumu 2013”, kas notiks š.g. 6.decembrī Mazajā ģildē Rīgā.

 Šogad „Latvijas Tūrisma forums” svin apaļu jubileju – 10 gadus. Forums ir kļuvis par pazīstamu satikšanās vietu visiem Latvijas tūrisma nozares pārstāvjiem. Pirmssvētku gaisotnē foruma dalībnieki izvērtēs līdz šim paveikto, izvirzīs jaunus mērķus, kā arī apmainīsies ar idejām jaunajam darba cēlienam.

 Foruma laikā gan Latvijas, gan ārvalstu eksperti sniegs iedvesmojošu ieskatu radošo industriju un radošās domāšanas nozīmei tūrisma pakalpojumu attīstībā un pievienotās vērtības palielināšanā, kā arī ieskicēs Latvijas potenciālu un resursus kvalitatīvu, radošu tūrisma pakalpojumu virzībai tirgū.

 Tāpat arī pasākuma ietvaros tiks godalgoti konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2013” laureāti, kā arī notiks labāko studentu zinātnisko darbu apbalvošana.

 Interesentus dalībai forumā aicinām pieteikties līdz 4.decembrim. Vairāk informācijas: http://www.em.gov.lv/em/2nd/?cat=30115

Informējam, ka interesenti, kuriem nebūs iespējams klātienē piedalīties pasākumā, varēs to vērot tiešraidē internetā Tūrisma attīstības valsts aģentūras mājas lapā www.tava.gov.lv .

 Papildinformācija:

Ilze Jankava

Ekonomikas ministrijas

Ārvalstu investīciju piesaistes, tūrisma un eksporta veicināšanas nodaļas

Vecākā referente

T.: 67013256

Ilze.Jankava@em.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *