• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

29.septembrī notiks Auto orientēšanās sacensības Lejasciema pagastā

29.septembrī Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrs sadarbībā ar Lejasciems jauniešu centru “Pulss” aicina piedalīties auto orientēšanās sacensībās.

Sacensību starts plkst. 11:00 no Lejasciems kultūras centra.

Reģistrācija no plkst. 10:00 līdz 10:50. 

Finišs līdz plkst. 15:00 pie Lejasciems kultūras centra. 

Pasākumā piedalās komandas 2 – 5 cilvēku sastāvā, kurās viens dalībnieks ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, pārējie komandas dalībnieki bez vecuma ierobežojuma.  Komandas dalībnieku skaits var būr lielāks, bet  jābūt piemērotam transporta līdzeklim ar atbilstošu sēdvietu skaitu.

Komandām būs jāierodas norādītajos kontrolpunktos un jāveic paredzētie uzdevumi. Par katru uzdevumu, kā arī papilduzdevumiem tiks saņemti punkti, kas kopvērtējumā pēc finiša noteiks uzvarētājus. Laiks, kas pavadīts distancē, netiks vērtēts, tomēr atsevišķos kontrolpunktos veicamajam uzdevumam būs laika kontrole, kā arī visām komandām jāfinišē
līdz plkst. 15.00. Komandas, kas finišēs pēc noteiktā laika, saņems soda punktus.

Orientēšanās ilgums – aptuveni 4 h. Maršruta garums – aptuveni 40 km.

Komandām vēlams pieteikties līdz 26.septembrim: lejasciemamuzejs@gulbene.lv, tel.nr. 28352466 (kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrs) vai pulss@gulbene.lv, tel.nr. 22040205 (jauniešu centrs “Pulss”). Dalības maksa – 4 EUR no ekipāžas (neatkarīgi no dalībnieku skaita). Norēķins tikai skaidrā naudā. 

Piesakoties jānorāda komandas nosaukumu, dalībnieku sastāvs un kontakttālrunis. Aicinām pieteikties laicīgi, jo komandu skaits ierobežots, sasniedzot komandu limitu pieteikšanās var tikt slēgta ātrāk, par ko paziņosim: https://www.facebook.com/lejasciemapagasts/.

Aicinām iepazīties ar sacensību nolikumu un noteikumiem šeit.

Baudiet rudenīgas auto orientēšanas sacensības Lejasciema pagastā un iepazīstiet tās skaistākās vietas. 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *