• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

29.jūnijā Velo sacensības un svētki visai ģimenei „Gulbenes eko – velo 2013”

29.jūnijā Gulbenē notiks dažnedažādi velo pasākumi visai ģimenei. Plkst.11.00 tiks dots starts amatieru velo sacensībām „Gulbenes velo-2013” (sacensību uzvarētājiem paredzētas naudas balvas). Notiks veiklības braucieni bērniem „Gjensidige velo”, kuros jaukas pārsteiguma balvas ir sarūpējusi apdrošināšanas akciju sabiedrība „Gjensidige Baltic”. Starts tiks dots 3 dažāda vecuma bērnu grupām: līdz 5.g.v., 6-7g.v., 8-9g.v. (šo pasākumu atbalsta AAS „Gjensidige Baltic”). Katrs no bērniem, kuri piedalīsies veiklības braucienos saņems gardu pārteiguma balvu.

 

Kā viena no izzinošām aktivitātēm būs komandu velo orientēšanās pa pilsētu „Dzīvo „zaļi”, ilgi un laimīgi!”, kurā aicinātas piedalīties komandas (ne vairāk kā 4 dalībnieki), gan individuāli braucēji (no 12.g.v.).

Aicinām laicīgi domāt par sava velosipēda izdaiļošanu, jo plānots netradicionālo velosipēdu konkurss-parāde „Mans Velo” (dalībnieki no 12.g.v.), šajā konkursā paredzētas naudas balvas izdomas bagātākajiem velo braucējiem, kuri savus velosipēdus būs pārvērtuši savdabīgos objektos vai tēlos (piemēram par puķi, zivi, ziloni u.t.t. ), šeit jāliek lietā katram sava izdoma un vēlēšanās to darīt. Notiks konkursiņi par un ap VELO, kuros atjautīgākie pasākuma apmeklētāji saņems pārsteiguma balvas. Velo svētkos piedalīsies „zaļie” velosipēdi no Rīgas, būs elektrovelosipēdu firmu „Blue Shock Bike”(Rīga) un „E-ritenis” (Rīga) prezentācijas. Visi, kuri vēlēsies, varēs izmēģināt pabraukt ar šo firmu velosipēdiem. Pasākumā būs velotriāla kluba „Gulces Gēns” (Gulbene) paraugdemonstrējumi. Ikviens šī pasākuma apmeklētājs varēs izbaudīt tālo austrumzemju iedzīvotāju sajūtas, kādas rodas cilvēkos, kuri pārvietojas pa pilsētu izmantojot velorikšu (Rīga) pakalpojumus. Velorikšās varēs doties mazās ekskursiju tūrēs pa mūsu pilsētu. Un, protams, lai varētu pilnvērtīgāk atpūsties, esam padomājuši arī par āra kafejnīcu un dažādiem muzikāliem priekšnesumiem.

Vēlamies, lai šie pasākumi būtu kā svētki visiem tiem, kuri mīl velobraukšanu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī patīkamu atpūtu mūsu zaļajā pilsētā!

Ar visu sacensību nolikumiem varēs iepazīties www.gulbene.lv

Gaidīsim visus velo cienītājus!

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības atbalstu
Projekts „Globālās izglītības sabiedrības veidošana”                                                                                                                                                              
Līguma Nr.DCI-NSAED/2012/287-929                   
                                  

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Savienība nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

   

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *