• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

29.06. Vecgulbenes muižā notiks Dziesmu svētku ieskandināšanas lielkoncerts „Satikšanās mūzikā”

29. jūnijā plkst. 19:00 Vecgulbenes muižas parkā notiks dižens Dziesmu svētku ieskandināšanas lielkoncerts „Satikšanās mūzikā”, kurā piedalīsies desmitiem talantīgi Latvijas jaunie izpildītāji un populāri Latvijas mūziķi, aktieri un grupas!

Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Marts Kristiāns Kalniņš

Koncerta īpašais goda viesis – komponists Imants Kalniņš.

Satikšanās gaidāma koncertprogrammā, kurā galvenokārt skanēs tieši komponista Imanta Kalniņa dziesmas, tās izpildīs 50 talantīgi jaunie izpildītāji no Liepājas, Rīgas, Jelgavas, Valmieras, Siguldas, Alūksnes, Jūrmalas un daudzām citām Latvijas pilsētām, tostarp Gulbenes!

Koncertā uz skatuves dominēs viena no populārākajām mūsdienu latviešu mūzikas grupām “Autobuss debesīs” , kas šogad svin 15. gadu pastāvēšanas jubileju. Savas pastāvēšanas laikā grupa “Autobuss debesīs” izpildījusi gan daudzas Imanta Kalniņa dziesmas, gan pašu komponētus skaņdarbus. Grupa uz skatuves kāps pilnā sastāvā – Marts Kristiāns Kalniņš, Kārlis Auzāns, Emīls Zilberts, Armands Treilihs un Andris Dzenis.

Koncertā piedalīsies arī viena no Latvijas estrādes mūzikas leģendārākajām muzikālajām apvienībām “Turaidas roze”. Olgas Rajeckas un Uģa Rozes niansētais duets Imanta Kalniņa dziesmām joprojām dod skanējumu, kas uzrunā visu paaudžu klausītājus. Koncertā būs gaidāms arī kāds muzikāls pārsteigums no koncerta vokālajām konsultantēm – dziedātājām, kuru vārdi līdz pasākumam tiek turēti noslēpumā.

Koncerts nav iedomājams bez tādiem tautā mīlētiem šedevriem kā „Lilioma dziesma”, „Pomeranču vainadziņš”, „Sitiet bungas, mani mīļie”, „Smilšu rausis”, „Zilais putniņš”, „Svētku diena”, „Buramdziesmiņa”, „Nelaid māte bērnus mežā”, koncerts solās būt kā īpaša sadziedāšanās ceļā uz XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem.

Koncerta vadītāju loma uzticēta Nacionālā teātra aktieriem – Ditai Lūriņai un Mārtiņam Eglienam, bez tam viņi ne tikai vadīs koncertu, bet arī paši dziedās.

Dziesmas, sirsnība un pozitīvas emocijas būs baudāmas visa koncerta garumā. Pateicoties koncerta daudzveidīgajam mākslinieku sastāvam tas paredzēts ikviena muzikālajai gaumei. Koncerta horeogrāfi: Liene Grava un Ģirts Bisenieks.

Pirmās 100 biļetes par 3,Ls Vēlāk 4,Ls Pasākuma dienā 5,Ls

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs (Gulbenē – PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, Ābeļu ielā 2).

 

Aicinām biļetes iegādāties laicīgi, tas ir lētāk un izdevīgāk!

Papildus informācija:
Koncerta producents
Sandis Mohovikovs
Tālr. 29131458

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *