• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

27.septembrī – ekskursijas gida pavadībā pa Gulbenes pilsētu

27.septembris, piektdiena, ir Pasaules tūrisma diena, kas tiek atzīmēta katru gadu, jau kopš 1980.gada. Šīs dienas mērķis ir atgādināt sabiedrībai par tūrisma milzīgo ekonomisko, sociālo, politisko un kulturālo nozīmi. Arī Gulbenē Pasaules tūrisma dienu atzīmēs īpaši – pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” 27.septembrī aicina ikvienu novada iedzīvotāju un viesi gida pavadībā doties bezmaksas ekskursijās pa Gulbenes pilsētu.

Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotājiem, kā arī viesiem šī diena būs lieliska iespēja, lai atklātu Gulbeni no jauna, ieraudzītu zināmas un ne tik zināmas vietas, kā arī uzzinātu vēstures liecības un interesantus faktus par pilsētu.

Lai Gulbenes apskate un nokļūšana no viena objekta līdz otram būtu ērtāka, ekskursijā vedīs īpaši norīkots autobuss, kas interesentus sagaidīs pie Gulbenes novada domes ēkas (Ābeļu iela 2) trīs reizes dienā: plkst. 12.00, 15.00 un 18.00. Savukārt ar Gulbenes pilsētas apskates objektiem, vēsturi, stāstiem un citu svarīgu informāciju iepazīstinās zinošs vietējais gids. Vienas ekskursijas ilgums ~2 stundas.

Vietu skaits autobusā katrā no ekskursijām ir ierobežots, tāpēc lūgums izvēlēties vispiemērotāko laiku un savu dalību pieteikt laicīgi, zvanot pa tālr. 64497729, 26557582 vai rakstot e-pastu uz turists@gulbene.lv

 

Gida pakalpojumi un brauciens ar autobusu ekskursijas laikā ir pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” dāvana novada iedzīvotājiem un viesiem Pasaules tūrisma dienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *