• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

24.oktobrī Žoržs Siksna un “Čigānzēni” iekrāsos rudeni Gulbenē

Dziedātāja slimības dēļ koncerts atcelts. Iegādātās biļetes nododamas Gulbenes kultūras centra kasē.

24. oktobrī Gulbenes kultūras centrā pulksten 18:30 koncertprogrammā “Nepalaid garām!” satiksies estrādes leģenda Žoržs Siksna un tautā iemīļotais kvartets “Čigānzēni” – Dzintars Čīča, Kaspars Antess un brāļi Riči.

Žoržs Siksna ir Čīčas, Antesa un brāļu Riču bērnības elks, kura skanīgās dziesmas allaž tikušas iekļautas viņu agrākajos repertuāros. Sapņi piepildās, un jau šoruden „Čigānzēni” ar savu muzikālo iedvesmotāju kopā izdziedās „Muļķe sirdi”, „Genovevu”, „Nepalaid garām!” un citus Siksnas retro estrādes hītus. Jaunie solisti kopā ar Žoržu Siksnu izpildīs arī piecbalsīgas čigānu romances – savā raženajā mūzikas dzīvē estrādes leģenda vēl ne reizi šādā žanrā neesot dziedājis.

„Mēs vienmēr esam sapņojuši strādāt kopā ar Žoržu Siksnu. Un pēc pirmajiem mēģinājumiem sapratām, ka mūsu balsu tembri tik labi saskan. Domāju, klausītājiem tas būs kā balzams dvēselei,” teic Kaspars Antess.

Kopā ar šarmantajiem dāmu mīluļiem koncertā muzicēs instrumentālā grupa – pianists Anatolijs Livča, akordeonists Kaspars Gulbis, ģitārists Arturs Kutepovs, kontrabasists Viktors Veļičko un bundzinieks Miķelis Vīte.

Biļešu iepriekšpārdošana – „Biļešu Paradīzes” kasē (Gulbenes novada domes ēkā, Ābeļu ielā 2, Gulbenē) un kultūras centra kasē. Ieejas maksa: Ls,- 5;4;3.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *