• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

23.maijā pircēji būs gaidīti Mini Zaļajā tirdziņā

Sestdien, 23.maijā, no pulksten 9.00 līdz 13.00 ikviens būs gaidīts Mini Zaļajā tirdziņā centrālajā skvērā, lai iegādātos mājražotāju sarūpētos gardumus, amatnieku un rokdarbnieku radītās smukumlietas un stādaudzētāju izlolotos stādus.

Tirdziņā savu produkciju piedāvās apmēram 60 tirgotāji. Sākotnēji šo tirdziņu bija plānots organizēt kā Gulbenes novada mājražotāju, amatnieku un stādaudzētāju tirdziņu, taču, lai pircējiem piedāvātu daudzveidīgāku sortimentu, būs arī neliela daļa tirgotāju no citiem novadiem.

Lai nodrošinātu šobrīd valstī noteiktās distancēšanās prasības un ievērotu drošības pasākumus, tirdzniecības vietas tiks izvietotas, ievērojot distanci. Tādēļ uz tirdziņa laiku – no pulksten 6.00 līdz 14.00 tiks slēgta satiksme Ozolu ielā (no O.Kalpaka ielas). Autovadītāji aicināti izvēlēties citus maršrutus. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Gan tirgotāji, gan pircēji ir aicināti būt apzinīgiem un ievērot drošības pasākumus. Esiet atbildīgi, ievērojiet 2 metru distanci un nedrūzmējieties! Sabiedrisko kārtību un sociālās distancēšanās pasākumu ievērošanu koordinēs Gulbenes novada Pašvaldības policija.

Ar Mini Zaļā tirdziņa noteikumiem var iepazīties šeit!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *