• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Aicinām uz Gulbenes novada tūrisma semināru!

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina novada tūrisma uzņēmējus, tūrisma objektu un piļu/muižu apsaimniekotājus, naktsmītņu, ēdināšanas uzņēmumu, apskates saimniecību īpašniekus, mājražotājus, amatniekus, pagastu pārvalžu vadītājus uz novada tūrisma semināru, kas notiks 14.februārī pulksten 11.00 Gulbenes novada domes 3.stāva zālē.

 

Seminārā tiks runāts par 2018.gada plānotajiem darbiem, pasākumiem, Zaļo tirdziņu, sadarbības risinājumiem reklāmas un mārketinga jomā, papildus peļņas iespējām mājražotājiem, amatniekiem un citiem, plānotajiem darbiem kultūrvēsturiskā mantojuma jomā, kā arī citām aktualitātēm. Domājam, ka ikvienam būs interesanti dzirdēt arī aptaujas dalībnieku viedokli, kurš tūrisma objekts visvairāk raksturo Gulbenes novadu, kurus objektus noteikti ieteiktu apmeklēt saviem viesiem, kuri objekti nākotnē ir noteikti jāsakārto, kāda veida tūrisma objektu, aktivitāšu, pakalpojumu trūkst novadā un kādi ir iedzīvotāju ieteikumi tūrisma jomas attīstībai novadā.

Aicinām semināra apmeklējumu ieplānot ikvienu, kas vēlas piebiedroties plašajai novada tūrisma uzņēmēju saimei. Ceram, ka semināra apmeklējums jūs iedrošinās un pamudinās uzsākt savu darbību tūrisma jomā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *