• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

2017.gada aktīvo tūrisma sezonu atklāsim ar tūrisma ralliju!

dsc_0541Lai gan pavasaris vēl ir aiz kalniem, aicinām jau laikus sev rezervēt patīkamu atpūtas dienu – 2017.gada 20.maiju, lai piedalītos tūrisma rallijā.

Ar starptautisko tūrisma ralliju “Gulbja ligzdu meklējot 3” atklāsim 2017.gada aktīvo tūrisma sezonu, ļaujot iepazīt jaunus un interesantus tūrisma objektus Gulbenes novadā un arī Balvu novadā.

Katrā objektā dalībniekiem būs jāveic noteikti uzdevumi, saņemot vērtējumu. Maršruta vidū visiem tūrisma rallija dalībniekiem būs sarūpētas garšīgas un spēcinošas pusdienas. Tūrisma rallijs ir lielisks veids, kā tīkamā kompānijā aktīvi un aizraujoši pavadīt dienu, iepazīstot plašo tūrisma piedāvājumu.

Pieteikšanās dalībai rallijā jau ir sākusies! Piesakies un piedalies!

                                                                                                                                                        

Tūrisma rallija nolikums

                                                                                                                                                        

Lai visiem tuvākiem un tālākiem tūrisma rallija dalībniekiem ļautu noskaņoties tūrisma rallijam, aicinām izpildīt nelielu, bet interesantu mājasdarbu: brīvā formā, izmantojot jebkādu materiālu, izveidot savu sapņu tūrisma objektu Gulbenes novadā. Aicinām būt radošiem un ļaut vaļu iztēlei! Mājasdarbu ekipāžām būs jānodod organizatoriem pie reģistrācijas pirms starta. Ko­man­dām,­ ku­ras­ būs iz­pil­dī­ju­šas­ mā­jasdar­bu, tiks piešķirti­ pa­pil­du­ 100­ pun­kti. Ori­ģi­nā­lā­ko ideju autori saņems jau­kas pār­stei­gu­ma ­bal­vas.

Par visiem jaunumiem, kas saistīti ar tūrisma ralliju “Gulbja ligzdu meklējot 3”, varēs uzzināt šajā mājaslapā – www.visitgulbene.lv.

Biļetes uz tūrisma ralliju var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena: 7 EUR. Bērniem līdz 10 gadu vecumam dalība tūrisma rallijā ir par brīvu.

Tūrisma ralliju “Gulbja ligzdu meklējot 3” organizē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar tūrisma uzņēmējiem, objektu apsaimniekotājiem un pasākuma atbalstītājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *