• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

19.septembrī – mājražojumu un amatniecības gadatirgus “Ražojam paši”

Klāt septembris! Esam sagaidījuši krāsaino rudeni, kas tiek uzskatīts par pašu bagātāko gadalaiku. Cik bagātīga šogad padevusies raža, ikvienam būs iespēja novērtēt mājražojumu un amatniecības gadatirgū “Ražojam paši”, kas 19.septembrī no pulksten 9.00 līdz 13.00 norisināsies centrālajā skvērā Gulbenē.

Gadatirgū varēs iegādāties dažādus gardumus no pašu audzētāju un ražotāju rokām, dārza un meža veltes, puķes un stādus, skaistos amatnieku, rokdarbnieču un keramiķu darinājumus. Tirgus pulcēs tuvākus un tālākus amata meistarus un mājražotājus. 

Gadatirgus būs brīnišķīga iespēja ne vien satikt citam citu, priecāties par bagātīgo ražu un sarūpēt sev un saviem tuvajiem dažādas gardas un skaistas lietas, bet arī baudīt jauku tirgus atmosfēru, ko papildinās arī muzikāli un deju priekšnesumi. Tirgus apmeklētāju priekam muzicēs Gregs un draugi un dejos deju kolektīvi “Zelta Rūsiņš” un “Apinītis”. Ikvienam būs arī iespēja iepazīt Gulbenes novada tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu.

Zemniekus, mājražotājus, rokdarbniekus, amatniekus un stādaudzētājus aicinām pieteikties gadatirgum līdz 16.septembrim, zvanot pa tālruni 20277265 vai rakstot uz e-pastu: turists@gulbene.lv.

 Uz tikšanos 19.septembrī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *