• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

19.jūnijā – pirmssvētku Zaļais tirdziņš

19.jūnijā no pulksten 9.00 līdz 13.00 ikviens, kas vēlas pirkt un pārdot, būs gaidīts Zaļajā tirdziņā Gulbenē, kas šajā reizē norisināsies Līgo svētku noskaņās.

Tirdzniecība tiks organizēta tāpat kā līdz šim trīs vietās pilsētā, ievērojot drošas tirdzniecības prasības. Ābeļu ielā 2, iepretim novada pašvaldības administrācijas ēkai, varēs iegādāties mājražotāju gatavotos gardumus un pārtikas preces, ko sarūpēt svētku galdam, Gulbenes kultūras centra iekšpagalmā būs nopērkami amatnieku un rokdarbnieku izstrādājumi, ko dāvāt kādai Līgai vai Jānim, savukārt stāvlaukumā Ozolu ielā 12 tiks piedāvāti dažādi stādi, puķes, augļu koki un krūmi, košumkrūmi, ar ko papildināt savu dārzu.  

Ņemot vērā, ka joprojām aktuāli ir distancēšanās ierobežojumi, vietu skaits būs ierobežots, tādēļ tirgotājiem ir obligāti jāpiesakās pa tālruni 20277265 vai rakstot e-pastu uz turists@gulbene.lv līdz 17.jūnija plkst. 17.00. Bez iepriekšējas pieteikšanās tirgoties tirdziņā – aizliegts!

Ikviens tirgus dalībnieks un apmeklētājs aicināts obligāti ievērot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības – gan tirgotājiem, gan apmeklētājiem obligāti jālieto mutes un deguna aizsegi, jāievēro 2 metru distance, jādezinficē rokas! Būsim atbildīgi!

Sabiedrisko kārtību, sociālās distancēšanās pasākumu ievērošanu un sejas masku lietošanu koordinēs Gulbenes novada Pašvaldības policija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *