• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

18.oktobrī Gulbenē – Māris Sloka un grupa „Klaidonis”

18.oktobrī plkst.18:30 Gulbenes kultūras centrā Māris Sloka un grupa “Klaidonis” aicina uz dubultsvētkiem „Man pieder tas, ko sauc par laimi”. Biļešu cenas sākot no 4,Ls „Biļešu paradīzes“ kasēs (Gulbenes novada domes ēkā, Ābeļu ielā 2, Gulbenē), www.bilesuparadize.lv un Gulbenes kultūras centrā.

Šķiet, nebūs skaļi teikts, ka grupas „Klaidonis” vārds šobrīd Latvijā ir pazīstams daudziem vietējās mūzikas cienītājiem. Viņu mūziku iemīļojuši gan kantrī, gan šlāgera cienītāji, jo „Klaidonis” spēj prasmīgi savienot tos abus, klāt pielikdami arī roka un blūza elementus. Citiem vārdiem runājot – tā ir un paliek klaidoņmūzika, ikreiz neatkārtojama savā burvīgajā skanējumā, spējot būt gan romantiski apcerīga, gan sadzīviski asprātīga!

Šogad Latvijā populārākā kantrī grupa „Klaidonis” svin 10 gadu jubileju, svētki ir ne vien grupai, bet arī tās līderim Mārim Slokam, kuram aprit apaļi 50! Par godu šiem svētkiem no 28.septembra līdz 30.novembrim grupa dodas 10 gadu jubilejas tūrē, kuras ietvaros visā Latvijā tiks sniegti 10 skanīgi koncerti Latvijas Kultūras centros.

„Ceru, mums izdosies radīt sirsnīgu atmosfēru un kā tas bieži noticis – izdosies kārtīga sadziedāšanās”, teic jubilārs Māris Sloka.

Klausītājiem koncertā tiks piedāvātas daudzu jau iemīļotās dziesmas „Vecais skroderis”, „Tik ātri aizskrien laiks” koncerta tituldziesma „Prieks” un citas, kā arī skanēs pavisam jaunas dziesmas, noteikti neizpaliks „Mazā dvēselīte”, kas nu jau kļuvusi par grupas firmas zīmi, iegūstot labākās dziesmas titulu 2005. gada Bauskas kantrī festivālā, saņemot Autortiesību bezgalības balvu un pārliecinoši uzvarot „Latvijas Šlāgeraptaujā 2005”. Šī dziesma aizvien ir starp pieprasītākajām spēlētāko vidū un skanēs arī šajos jubilejas koncertos.

„Man pieder tas, ko sauc par laimi, es zinu to, un sirds man jūt!” – koncerta tituldziesmā “Prieks” vēsta Māris. Ne velti šī frāze ir izvēlēta par jubilejas tūres moto. Iemesls grupas dalībnieku laimei noteikti ir viņu mūzikas cienītāju nebeidzamā mīlestība. Tas ir visaugstākais novērtējums darbam, kas darīts no sirds, un iedvesmotājs censties arī turpmāk!

„Klaidonis” jubilejas koncertos muzicēs pilnā sastāvā: Māris Sloka (balss, basģitāra), Elmārs Jirgensons (sitaminstrumenti), Vīgants Murelis (pedal-steel ģitāra), Valdis Rēbuks (soloģitāra, balss), kā arī Zigmunds Pogulis (taustiņinstrumenti) kādā koncertā pievienosies arī Māra meita Evija Sloka (balss, tamburīns, vijole).

 

Grupas „Klaidonis” jubilejas tūres producents
Sandis Mohovikovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *