• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

18. jūlijā ekskursija uz Cesvaines un Madonas novadiem

1Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina visus ceļotgribētājus doties ekskursijā uz Cesvaines un Madonas novadiem.

Cesvaini atpazīst pēc Ādolfa Vulfa atstātā mantojuma – pili ar tai piederošu kompleksu – stalli, tējas namiņu, sūkņu māju, alus brūzi, mežkunga māju. Ekskursijas pirmais pieturas punkts būs Cesvaines pils – ielūkosimies pils gaiteņos, kā arī zinošs gids pastāstīs par interesantākajiem vēstures notikumiem saistībā ar tā laika dzīvi pilī.

Tālāk ceļš mūs vedīs uz Madonas novadu. Tur uzzināsim vēsturi par Madonas pilsētu, pastaigājoties pa pilsētas centru, gan arī dosimies lielākā lokā pa pilsētu ar autobusu, kurā gids mums pastāstīs par Madonas pilsētas vēsturi. Pēc ekskursijas pa pilsētu, aplūkosim Madonas muzeja 3 izstāžu zāles, kur katra izstāde piedāvā savu ekspozīciju un redzējumu par Madonu.

Vēlāk ceļš mūs vedīs uz Vestienu. Ciemosimies saimniecībā “Ielāpi”, kur nobaudīsim garšīgas pusdienas, kā arī piedalīsimies radošajās darbnīcās un mācīsimies paši pagatavot ziepes.

Tālāk dosimies uz saimniecību “Jāņkalni”. Tur varēsim doties ekskursijā pa ogu un augļu dārzu (lielogu mellenes, dzērvenes, avenes, zemenes u.c.), iegādāties stādus, ogas un ogu produkciju, nobaudīt ogas un ogu produkciju (sukādes, sulas, ievārījumi, tējas), kā arī apskatīties pārstrādes cehu.

Ekskursijas datums ir 18. jūlijs. Izbraukšana plkst. 9.00 no Domes ēkas (Ābeļu iela 2). Atgriešanās laiks ap 20.00

Pieteikšanās līdz 16. jūlijam. Ekskursijas maksa:

Pieaugušiem – 22 EUR

Pensionāriem – 20 EUR

Skolēniem – 17 EUR

Bērniem līdz 7.g.v. – 12 EUR

madona

2086958_sRaFMK

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *