• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

15.novembrī – Zaļais tirdziņš Gulbenes Dzelzceļa stacijā

15.novembrī no plkst. 9.00 līdz 13.00 visi pirkt un pārdot gribētāji ir aicināti uz Zaļo tirdziņu, kas ziemas mēnešos notiks Gulbenes dzelzceļa stacijas ēkā (Dzelzceļa iela 8, Gulbene).

Tirdziņā būs iespējams iegādāties garšīgas mājražotāju gatavotās lietas: kūpinātas zivis un gaļu, skābētus kāpostus, sieru, maizīti, mājas alu un vīnu, konditorejas izstrādājumus u.c. Būs nopērkami arī dārzeņi, medus, kā arī amatnieku darinātās skaistumlietas, dizaina priekšmeti un citas noderīgas lietas ikdienai un svētkiem.

Lai tirdziņa apmeklētājiem būtu ērtāk nokļūt līdz Gulbenes dzelzceļa stacijai, 15.novembrī, 20.decembrī, 17.janvārī, 21.februārī un 21.martā pilsētā kursēs bezmaksas autobuss pa maršrutu: plkst. 10:00 Gulbenes Ceļu pārvaldes galvenā ēka – Supernetto autobusu pietura (Blaumaņa iela) – autobusu pietura pie veikala „Krāčukakts” (Rīgas iela) – autobusu pietura „Gauja” (Rīgas iela) – Dzelzceļa stacija. Tāds pats maršruts būs arī atpakaļ no stacijas, ap plkst. 11:45. Autobuss, kas vedīs uz Gulbenes dzelzceļa staciju, būs atpazīstams pēc zīmes „Zaļais tirdziņš”.

Vairāk informācijas pa tālr. 64497729, 26557582 vai e-pastu turists@gulbene.lv

Pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un

kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Afisa_jpg

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *