• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

15. augusts! Zaļais&Raibais tirdziņš

Afiša
Mājražotāju kustības popularizēšanai Zaļais tirdziņš Jaunatnes parkā katra mēneša trešā sestdiena ir kā nelieli svētki gan pārdevējiem, gan pircējiem.

Pircējiem  tā ir iespēja ne vien rosīgā gaisotnē satikt jau iepriekšējos tirdziņos iepazītus tirgotājus, bet katrā reizē atklāt jaunus. Tirgotājiem, savukārt, iespēja uzrunāt pircējus, izzināt to vēlmes, reklamēt savu produkciju. Šoreiz tirdziņa apmeklētājiem  tika piedāvāti mājās sieti sieri, dažādu šķirņu maizes, mājlopu un mājputnu gaļas kūpinājumi, lauku olas, zaļumi, dārzeņi,meža ogas, māju ogas, augļu čipsi, dzīvais alus, mājas vīni, medus, kēksi, kūkas, smalkmaizītes un citi labumi.

Visiem paldies par dalību jūlija tirdziņā!

Kārtējais Zaļais tirdziņš notiks 15. augustā Jaunatnes (Gulbīšu) parkā. Tirdziņā  kā allaž būs iespējams iegādāties garšīgus mājražotāju gatavotos gardumus, būs nopērkami arī sezonas dārzeņi un augļi, stādi un puķes, kā arī amatnieku darinātās skaistumlietas, dizaina priekšmeti un citas noderīgas lietas ikdienai un svētkiem. Kā arī varēs iegādāties suvenīru – atlaižu karti, “Gulbenes karti”

Līdztekus Zaļajam tirdziņam augustā tiek organizēts arī Raibais tirdziņš, kurā par pārdevēju var kļūt ikviens, kam gadu gaitā sakrājušās daudzas labas mantas, bet kuras pašam nav vajadzīgas. Kādam bērni ir izauguši un palikušas labas bērnu drēbes, sporta apģērbs, apavi, inventārs, skolas piederumi- nāciet un piedāvājiet tos citiem, kuriem varbūt tie ir  nepieciešami.

Tirgotājiem lūgums pieteikties savlaicīgi rakstot uz: razots.gulbene@inbox.lv, zvanot pa tālruni: 20277265

Lai visiem pietiek enerģijas un spara tirgojoties un iepērkoties gan Zaļajā, gan augusta Raibajā tirdziņā!

Uz tikšanos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *