• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

13.jūlijā Gulbenē salidos VW Beetle vabolītes

No 12. -14.jūlijam Gulbenes novadā notiks Starptautiskais VW Beetle jeb Vabolīšu salidojums „Gulbenes vabolītes 2013”.

Mazās krāsainās vabolītes un hipiju busiņi salidos no visas Latvijas, kā arī no Igaunijas un Lietuvas, lai kopīgi trīs dienu laikā iepazītu Gulbenes novadu, izbaudītu atpūtas kompleksa „Ziedugravas” piedāvājumu un satiktu ikvienu vabolīšmīli un interesentu parādes-prezentācijas pasākumā pie Vecgulbenes muižas.

13.jūlijs, sestdiena, ir diena, kad apskatīt VW Beetle automašīnas un piedalīties dažādās atrakcijās ir aicināts gan liels, gan mazs. Ap 10.15 vabolītes krāšņā parādē brauks pa Gulbeni, lai jau 10.30 sastātos pie Vecgulbenes muižas, kur notiks dažādi konkursi un aktivitātes skatītājiem un dalībniekiem, kā arī būs vienreizēja iespēja fotografēties pie, ap, zem, iekš vabolītēm un apskatīt tuvumā fifīgās automašīnas.

Pasākums pie Vecgulbenes muižas notiks līdz 12.45. Tad vabolītes dosies uz Gulbenes dzelzceļa staciju. Ja kāds vēl nebūs paspējis apskatīt krāsainās automašīnas vai vēlēsies vēlreiz tās skatīt tuvumā un pie tām nofotografēties, tad to vēl būs iespējams izdarīt Gulbenes dzelzceļa stacijas laukumā no plkst. 13:00 līdz ~16:00.

VW Beetle jeb Vabolīšu salidojumu „Gulbenes vabolītes 2013” rīko Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar VW Vabolīšu klubu.

 

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra

„Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *