• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

12.septembrī ekskursija uz Ludzas un Ciblas novadiem!

Ekskursijas programma

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu Gulbenes novada iedzīvotāju doties iepazīt Latgali un paviesoties Ludzas un Ciblas novados.

Z/s „Grunduļi” saimnieka lepnums ir vairāk nekā 30 dažādu šķirņu dekoratīvie un pasta baloži, par kuru dzīvi un paradumiem uzzināsim vairāk šīs ekskursijas laikā. Šajā saimniecībā viesiem labprāt tiek sniegts ieskats tajā, kā noris pasta baložu treniņi, tāpat varēsim vērot dekoratīvos baložus lidojumā.

Tālāk dosimies uz Ludzas amatnieku centru, kas pārstāv vairāk nekā 100 novada
amatniekus un saviem viesiem piedāvā ekskursiju, kuras laikā iespējams, ne tikai aplūkot dažādus senus darbarīkus, bet arī līdzdarboties meistarklasēs. Šeit būs iespējams arī aplūkot un iegādāties suvenīrus, lina izstrādājumus, tautu tērpus u.c. meistaru darbus.

Pēc tam gida pavadībā iepazīsim pašu Ludzu – Latvijas senāko pilsētu. Ekskursijas laikā iepazīsim Ludzas vecpilsētu, aplūkojot Ludzas Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas Romas katoļu baznīcu, Baltijā vecāko ebreju sinagogu, Ludzas Vissvētās Dievmātes aizmigšanas katedrāli, veco tirgus laukumu, kā arī pilsdrupas un pilsētas koka apbūvi.

Pēcāk dosimies ieturēt pusdienas kafejnīcā „Kristīne”, bet ekskursijas noslēgumā gida pavadībā aplūkosim Ludzas Novadpētniecības muzeju, kas ir viens no eksponātiem bagātākajiem muzejiem Latgalē, ar dabas un vēstures ekspozīcijām, izstāžu zāli un plašu brīvdabas ekspozīciju.     

Pieteikšanās ekskursijai līdz 9.septembrim, zvanot pa tālr.: 64497729, 26557582

Pieaugušajiem: 23.00 EUR

Skolēniem: 19.00 EUR

Bērniem līdz 7.g.v.: 8.00 EUR

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ludzas novadpētniecības muzejs

Ludza2

Ludza1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *