• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

12.oktobrī – ekskursija uz Stāmerienas pagastu

Gulbenes novada apceļošanas ekskursiju cikls „Gulbenes novads – mūsu ceļotpriekam!” tuvojas finiša taisnei. Tāpēc neformālā grupa „TŪRINFO” sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” 12.oktobrī, sestdien, aicina piedalīties šī gada noslēguma ekskursijā uz Stāmerienas pagastu, lai apskatītu un iepazītu Stāmerienas puses tūrisma piedāvājumu. Izbraukšana plkst. 9:30 no Gulbenes novada domes (Ābeļu ielā 2, Gulbenē).

Ekskursijas laikā apskatīsim atpūtas kompleksus: „Ziedugravas”, „Sonāte”, „Zušu nams” un „Vonadziņi”, kā arī kopā ar gidu iepazīsim Stāmerienas Sv. Ņevas Aleksandra pareizticīgo baznīcu, Stāmerienas pili un vēstures taku. Būs iespēja doties nelielā izjādē ar zirgiem vai izbraucienā ar pajūgu (saimniecībā „Pilssēta”), apskatīt saimniecības „Dzelzavieši” piedāvājumu (lauku sētas dzīvniekus, senlietu ekspozīciju) un degustēt saimniecības „Birzupes” piedāvātos lauku labumus. Mājup, uz Gulbeni, mūs atvizinās Bānītis.

Maksa par dalību ekskursijā – pieaugušajiem Ls 8.50, skolēniem Ls 4.00. Cenā iekļautas visas ekskursijas izmaksas, kā arī pusdienas atpūtas kompleksā „Sonāte”. Ekskursijai var pieteikties līdz 7.oktobrim (ieskaitot), zvanot pa tālr. 64497729, 26557582. Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūgums dot ziņu un pieteikt savu dalību laicīgi.

 

Ekskursija tiek organizēta projekta „Zelta maliņas Gulbenes novadā” ietvaros, un to līdzfinansē biedrība „Sateka”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *