• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Galvu augšā! Laiks ceļot!

Viesu namā “Vonadziņi “ 27.aprīlī no pulksten 11.00 līdz 15.00 norisināsies seminārs par sociālo tūrismu “Galvu augšā! Laiks ceļot!”.

Seminārs tiek organizēts projekta “Silver sharing Initiative” realizācijas gaitā un tā viens no mērķiem ir izprast sociālā tūrisma tendences Eiropā, Latvijā un Gulbenes novadā. Semināra laikā biznesa augstskolas “Turība” Starptautiskās tūrisma fakultātes biroja vadītāja, lektore Karīna Jansone palīdzēs rast atbildes uz jautājumu, kas ir sociālais tūrisms, savukārt par sociālo tūrismu un komunikāciju stāstīs lektore, komunikāciju konsultante Liene Kupča.  Semināra otrajā daļā dalībniekiem būs iespēja darboties praktiski, izstrādājot sociālā tūrisma maršrutu Gulbenes novadā.

Dalību seminārā interesenti aicināti pieteikt, rakstot uz e-pastu: “anita@gulbene.lv” līdz 24.aprīlim. Nokļūšanai uz semināra norises vietu tiks organizēts transports. Izbraukšana no Gulbenes novada domes ēkas pulksten 10.10.

Projektu “Silver Sharing Initiative”, projekta Nr. 2015-1-PL01-KA204-017144, realizē Gulbenes novada dome sadarbībā ar nevalstisko organizāciju “Federacja FOSa” no Polijas un privātu konsultāciju firmu no Horvātijas. Projektā realizācijā iesaistījušās vairākas vietējās iestādes un organizācijas – Gulbenes novada bibliotēka, aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, biedrība “Dēms”, Gulbenes novada pensionāru biedrība “Atspulgs 5” un Gulbenes pilsētas pensionāru apvienība.

SEMINĀRA PROGRAMMA

socialais turisms seminars

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *